A revenit după doi ani După ce a stat o lungă perioadă în afara gazonului, portarul portughez a evoluat foarte bine în primul meci pentru trupa...
A început „Marea Buclă” Tradiţionala întrecere ciclistă a avut parte de un start dominat de haos şi nervi Ordine, contra-ordine, căzături şi controverse din care nu...
Adus în această iarnă, de la Jiul Petroşani, mijlocaşul Răzvan Drăgoescu (foto) a bifat în partida de la Oradea primele minute în tricoul hunedorean. Fotbalistul de...
A ajuns pe prima scenă Fostul jucător al echipei Mureşul din reşedinţa judeţului „a primit botezul” celui dintâi eşalon Mijlocaşul de 19 ani, legitimat la Pandurii...